Menu

Træningstider herre- og drengehold

U5/U6 drenge: Mandag 17:00 - 18:00 Flyvepladsen (forældertræning)
  Onsdag 17:00 - 18:00  Flyvepladsen
       
U7 drenge: Onsdag 17:00 - 18:30  Flyvepladsen
       
U8 drenge: Mandag 17:00 - 18:30  Flyvepladsen
  Onsdag 17:00 - 18:30  Flyvepladsen
       
U9 drenge: Tirsdag 17:15 - 18:45  Flyvepladsen
  Torsdag 17:15 - 18:45  Flyvepladsen
       
U10-1 drenge: Mandag 16:30 - 18:30 Flyvepladsen
  Onsdag 16:30 - 18:30 Flyvepladsen
  Torsdag 16:30 - 18:00 Flyvepladsen
       
U10-2 og 3 drenge: Mandag 16:30 - 18:30 Flyvepladsen
  Onsdag 16:30 - 18:30 Flyvepladsen
       
U11-T + U11-1 drenge: Mandag 17:00 - 18:30 Bane 13
  Onsdag 17:00 - 18:30 Bane 13
  Torsdag 17:00 - 18:30 Topdanmark Hallen
       
U11-2 + U11-3 drenge: Mandag 17:00 - 18:30  Bane 13 
  Onsdag  17:00 - 18:30 Bane 13 
       
U12-1 drenge: Mandag 16:30 - 18:00 Kunstgræsbanen
  Onsdag 16:30 - 18:00 Kunstgræsbanen
  Torsdag 16:30 - 18:00 Bane 7B
       
U12-2 og 3 drenge: Mandag 17:00 - 18:15 Kunstgræsbanen
  Onsdag 17:15 - 18:15 Kunstgræsbanen
       
U13 drenge: Mandag 17:00 - 18:30 Bane 12 (Flyvepladsen)
  Onsdag 17:00 - 18:30 Bane 12 (Flyvepladsen)
  Torsdag 17:00 - 18:30 Bane 12 (Flyvepladsen)
       
U14 drenge: Mandag 18:00 - 19:30 Bane 8 og 9
  Onsdag 18:00 - 19:30 Bane 8 og 9
       
U17 drenge: Mandag 17:30 - 19:00 Bane 6A
  Onsdag 17:30 - 19:00 Bane 2
  Torsdag 17:30 - 19:00 Bane 1
       
Herresenior 1: Mandag 18:00 - 19:30 Bane 4
  Tirsdag 18:00 - 19:30 Bane 4
  Torsdag 18:00 - 19:30 Bane 4
       
Herresenior 2: Tirsdag 18:00 - 19:30 Bane 5
  Torsdag 18:00 - 19:30 Bane 5
       
Herresenior 3:  Mandag 18:00 - 19:30 Bane 4
  Onsdag 18:00 - 19:30 Bane 4
Cookies er nødvendige for at få hjemmesiden til at fungere, men de giver også info om hvordan du bruger vores hjemmeside, så vi kan forbedre den både for dig og for andre. Cookies på denne hjemmeside bruges primært til trafikmåling og optimering af sidens indhold. Hvis du klikker videre på siden, accepterer du vores brug af cookies.